Szanowni Klienci,

Uprzejmie informujemy, iż dnia 08.04.2021 r. zmieniły się ceny na przesyłki u przewoźnika DPD.

Pragniemy przypomnieć, że w swojej ofercie posiadamy szeroki wybór firm przewozowych, za których pośrednictwem, mogą Państwo wysłać swoją przesyłkę.
Oferta dla biznesu

Prowadzisz działalność gospodarczą i poszukujesz oferty wysyłkowej dostosowanej do Twoich indywidualnych potrzeb? Nie chcesz wiązać się umowami i męczą Cię limity wysyłkowe, które musisz spełniać? Chcesz płacić mniej za kuriera? Jeśli tak, to idealnie trafiłeś!

Abyśmy mogli stworzyć ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb, prosimy o uzupełnienie poniższych pól. Po wpłynięciu zgłoszenia nasz pracownik skontaktuje się telefonicznie w celu przygotowania dla Ciebie indywidualnej oferty.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu kontaktowym przez SPORT PRO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą przy ul. Łąkowej 7b, 90-562 w Łodzi, KRS 0000818051, NIP 5783140055, REGON 385035856, e-mail: [email protected] w celu obsługi mojego zgłoszenia, kontaktu ze mną oraz udzielenia mi odpowiedzi na zadane pytanie.

Formularz zawiera błędy. Sprawdź podświetlone pola.