O nas
Paczki

Jesteśmy młodym i dynamicznym zespołem. Naszą misją jest zapewnienie najwyższej jakości usług kurierskich w najlepszych cenach. Oferujemy firmom oraz osobom prywatnym możliwość szybkiego i taniego zamówienia kuriera, bez zbędnych formalności.

Naszym klientom oferujemy najwyższej jakości usługi w bardzo atrakcyjnych cenach oraz szeroki wachlarz opcji dodatkowych.

Dane kontaktowe

MJM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Żołnierzy i Armii Wojska Polskiego 10/B6
81-383 Gdynia

KRS: 0000880197
NIP: 5862364205
REGON: 388011388

Godziny pracy:
Poniedziałek - piątek 8:00 - 16:00

Numer konta:
84 1940 1076 3220 8890 0000 0000

Nasze usługi
Tanie przesyłki kurierskie
Tanie przesyłki kurierskie

Serwis Tanienadawanie.pl umożliwia korzystanie z szerokiego wachlarza usług kurierskich w bardzo atrakcyjnych cenach bez ograniczeń i potrzeby podpisywania umów.

Oferujemy wygodne narzędzia, które pozwalają zarówno firmom, jak i osobom prywatnym, szybko i wygodnie zamówić kuriera.

Rozwiązania dla każdego
Rozwiązania dla każdego

Oferujemy Państwu tanie przesyłki kurierskie realizowane na terenie całej Unii Europejskiej. Z myślą o potrzebach wszystkich naszych Klientów przygotowaliśmy kilka typów rozwiązań, zróżnicowanych pod względem wielkości wysyłanych towarów oraz czasu realizacji zamówienia, a to wszystko w cenach najniższych w kraju.

Co oferujemy naszym klientom?
Panel do zarządzania przesyłkami
Panel do zarządzania przesyłkami

Przyjemny w obsłudze panel administracyjny, który pozwoli Ci w prosty sposób zarządzać Twoimi przesyłkami. Ponawianie, edycja czy anulowanie zamówienia to tylko jeden klik myszką. W panelu możesz zawsze sprawdzić status swojej przesyłki oraz pobrać potrzebne dokumenty. Historia wszystkich Twoich płatności, zarządzanie saldem konta, książka adresowa oraz dostęp do faktur VAT są zawsze pod ręką.

Połączenie z allegro i oszczędność czasu
Połączenie z allegro i oszczędność czasu

Każdy nasz Klient otrzymuje bezpłatną możliwość importu danych z serwisu Allegro. Tanienadawanie.pl pozwala na import wszystkich informacji o przedmiotach, które zostały sprzedane. Po poprawnej synchronizacji dane takie jak adres do wysyłki, dane o płatności, forma dostawy i wiele innych są widoczne w panelu Klienta. W prosty sposób można zlecić wysyłkę, dane są automatycznie kopiowane do formularza, zero wpisywania ręcznego! Nawet przy niewielkiej ilości aukcji, jest to wyjątkowo wygodne narzędzie.

Wsparcie dla zewnętrznych serwisów
Wsparcie dla zewnętrznych serwisów

Nieustannie pracujemy nad tworzeniem usprawnień dla naszych klientów. Dysponujemy pełnym RESTful API, które umożliwia dostęp do wszystkich funkcji naszego serwisu bezpośrednio z programów naszych klientów. Dostęp do RESTful API oraz dokumentacja dostępne są na stronie https://api.tanienadawanie.pl. Jeśli interesuje Cię automatyczne wypełnianie naszego formularza zamówienia, wykorzystując parametry GET, sprawdź dokumentację: przekazanie danych do formularza zamówienia metodą GET ».